Tijdens de Olympische Spelen in Londen krijgen de bezoekers van het Holland Heineken House een breed culinair aanbod voorgeschoteld. Voor de derde keer is Albron de partij die het eten en drinken verzorgt; dit keer voor het eerst in samenwerking met top kok Moshik Roth.
Lees meer
Taekwondoka en Albron'er Tommy Mollet heeft zich bij het olympisch kwalificatietoernooi in het Russische Kazan geplaatst voor de Olympische Spelen in Londen. Voor een olympisch startbewijs moest een
In samenwerking met het Voedingscentrum heeft Albron januari bestempeld als 'Balansmaand'. Tot en met 31 januari brengen we de bekende 'Balansdag' onder de aandacht!
Albron en het Westfriesgasthuis hebben hun huurovereenkomst omgezet in een partnership. Beide partijen exploiteren vanaf nu als partners de horecavoorziening en winkel voor (poli)patiënten, bezoekers en medewerkers van het ziekenhuis.
Tijdens de Horecava vindt een speeddate plaats tussen studenten en bedrijven. Het speeddaten gebeurt op donderdag 12 januari en is een initiatief van Hotello-top.
Maandag 12 december vond in het gebouw van ROC A12 het jaarlijkse Ontmoetingsfeest van Netwerk Dien je Stad plaats. Albron verzorgde het eten en drinken en de coördinatie van de bedieing op deze mooie avond.
Zorgorganisaties moeten met spoed hun achterstand op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen inlopen. Dat is de mening van meer dan twintig directeuren, waaronder Teun Verheij, algemeen directeur van Albron en voorzitters van organisaties en toeleveranciers, in de zorgsector.
Op 7 december ontvangt Minister Schippers van VWS het eerste exemplaar van het Handvest ‘Gezonder Voedingsaanbod op Scholen’. De ondertekenaars – partijen uit de cateringbranche, waaronder Albron Catering, automatenbranche, het onderwijs en maatschappelijke organisaties – werken samen met individuele scholen om te zorgen voor een gezonder voedingsaanbod op die scholen.
Albron heeft als eerste foodservice-organisatie en als één van de eerste bedrijven in Nederland NEN-ISO 26000, dé internationale richtlijn voor Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO), succesvol en aantoonbaar gehanteerd om duurzamer te ondernemen.
Als eerste foodservice-organisatie ontving Albron op donderdag 24 november uit handen van DNV Business Assurance het duurzaamheidscertificaat MVO Prestatieladder niveau 4.
Per 1 december start Tim Kraaier als financieel directeur bij Albron. Hij volgt daarmee Jouke van der Veer op die onlangs besloot Albron na zes jaar te verlaten.
Ook dit jaar lanceert Albron op 11 november - dag van de duurzaamheid - haar nieuwe Duurzamer Ondernemen Magazine.
Altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws van Albron? Volg ons op twitter: @AlbronCatering.