Voedselscan partycatering

In opdracht van de Taskforce Marktontwikkeling Biologische Landbouw, ontwikkelt stichting De Kleine Aarde momenteel een indicatieve VoedselScan waarmee de catering van congressen/evenementen onder de loep genomen en desgewenst verduurzaamd kan worden.

Albron Creations werkt hieraan mee door inzicht te geven in de door haar bij evenementen gebruikte producten.

Handiger en verstandiger

Wat is duurzaam? Ben je duurzaam als je rekening houdt met het welzijn van dieren? En met de gezondheid van mensen? Het verspillen van eten tegengaat? Meehelpt armoede te bestrijden? Zeker, het hoort er allemaal bij. Maar wat leeft er nog meer in en rondom onze organisatie? Stellen we de juiste prioriteiten als het gaat om duurzaamheid? Doen we wel genoeg? Kan het niet sneller?

Het continu zoeken naar antwoorden op deze, en andere, vragen zorgt ervoor dat Albron elke dag een beetje duurzamer onderneemt. Wat “duurzaam” (laat staan “duurzaamst”!) is weet vooralsnog niemand. Wat een stap in de goede richting is voel je vaak al op je klompen aan. Dus wie duurzamer wil gaan ondernemen moet stappen zetten. Die stappen hoeven niet allemaal even wereldschokkend te zijn, als er maar wel iets gebeurt. Een kwestie van gewoon beginnen. En doorgaan.

Albron wil graag de meest duurzame grote foodservice-organisatie van Nederland zijn. Het bijbehorende MVO-beleid komt niet zomaar uit de lucht vallen. (Inter)nationale richtlijnen, zoals ISO 14001, ISO 26000, de MVO Prestatieladder en de CO2-Prestatieladder, vormen hulpmiddelen bij het concretiseren, borgen en aantoonbaar maken van onze duurzaamheidsinspanningen. Maar MVO gaat niet over het afvinken van lijstjes: duurzamer ondernemen is onderdeel van ons dagelijks handelen door heel onze organisatie heen. Meer weten over ons duurzaamheidsbeleid?

Meer weten over onze stappen in de richting van een duurzamere onderneming? Kijk hier voor meer informatie of neem contact met ons op. 

Pluktijd close up tafel met eten.jpg